Fixture List

Jim McHugh Memorial Tournament: Cup Final

Saturday October 19:
Moate All-Whites 0-9, Maryland/Tang 0-6

 Date     Time  Venue  Team-A    Team-B
 Sat Oct. 19  8:00 pm  Garrycastle  Maryland/Tang  v  Moate All-Whites

Jim McHugh Memorial Tournament: Shield Final

Saturday October 19:
Millmore Gaels 1-9, St. Malachys/Ballinagore 2-3

 Date     Time  Venue  Team-A    Team-B
 Sat Oct. 19  7:00 pm  Garrycastle  St.Malachys/Ballinagore  v  Millmore Gaels

Jim McHugh Memorial Tournament: Plate Final

Saturday October 19:
Caulry 6-10, Castledaly 1-05

 Date     Time  Venue  Team-A    Team-B
 Sat Oct. 19  6:00 pm  Garrycastle  Castledaly  v  Caulry


Cup Semi-Finals:

Wednesday, October 16:
Tubberclair 1-05, Maryland/Tang 4-05
Thursday October 17th:
Kilbeggan/St. Josephs 3-06, Moate All-Whites 3-07 

 Date     Time  Venue  Team-A    Team-B
 Thurs Oct. 17  6:45 pm  Garrycastle  Kilbeggan/St. Josephs  v  Moate All-Whites
 Wed Oct. 16  7:45 pm  Garrycastle  Tubberclair  v   Maryland/Tang

Shield Semi-Finals:

Wednesday, October 16:
St. Malachys/Ballinagore 0-7, Garrycastle 1-03
Thursday, October 17th:
Millmore Gaels 6-06, Tyrellspass 1-01

 Date     Time  Venue  Team-A    Team-B
 Wed Oct. 16
 6:45 pm  Garrycastle  St. Malachys/Ballinagore  v  Garrycastle
 Thurs Oct. 17  7:45 pm  Garrycastle  Millmore Gaels  v  Tyrellspass



Group Phase Fixtures:

 Round - 1  Match Week :  Sept. 1st to 7th
   venue  

 Group-1  Garrycastle  Garrycastle  v  Moate All-Whites
 Group-1  Tubberclair  Tubberclair  v  Millmore Gaels
 Group-1    Castledaly    BYE
         
 Group-2  Kilbeggan  Kilbeggan/St.Josephs  v  St. Malachys
 Group-2  Tyrellspass  Tyrellspass  v  Maryland / Tang
 Group-2    Caulry    BYE


 Round - 2  Match Week :  Sept. 8th to 14th
   venue  

 Group-1  Moate  Moate All-Whites  v  Tubberclair
 Group-1  Millmore  Millmore Gaels  v  Castledaly
 Group-1    Garrycastle    BYE
         
 Group-2  Ballinagore  St. Malachys  v  Tyrellspass
 Group-2  Tang  Maryland/Tang  v  Caulry
 Group-2    Kilbeggan/St.Josephs    BYE


 Round - 3  Match Week :  Sept. 15th to 21st
   venue  

 Group-1  Castledaly  Castledaly  v  Tubberclair
 Group-1  Garrycastle  Garrycastle  v  Millmore Gaels
 Group-1    Moate All-Whites    BYE
         
 Group-2  Caulry  Caulry  v  Tyrellspass
 Group-2  Kilbeggan  Kilbeggan/St.Josephs  v  Maryland / Tang
 Group-2    St. Malachys    BYE


 Round - 4  Match Week :  Sept. 22nd to 28th
   venue  

 Group-1  Tubberclair  Tubberclair  v  Garrycastle
 Group-1  Moate  Moate All-Whites  v  Castledaly
 Group-1    Millmore Gaels    BYE
         
 Group-2  Tyrellspass  Tyrellspass  v  Kilbeggan/St.Josephs
 Group-2  Ballinagore  St. Malachys  v  Caulry
 Group-2    Maryland/Tang    BYE


 Round - 5  Match Week :  Sept. 29th to Oct. 5th
   venue  

 Group-1  Castledaly  Castledaly  v  Garrycastle
 Group-1  Millmore  Millmore Gaels  v  Moate All-Whites
 Group-1    Tubberclair    BYE
         
 Group-2  Caulry  Caulry  v  Kilbeggan/St.Josephs
 Group-2  Tang  Maryland/Tang  v  St. Malachys
 Group-2    Tyrellspass    BYE